sobota, 08 lipiec 2017 10:46

Groźne zderzenie ciężarówek

Fot. Na DK nr 92 doszło do wypadku. Auto dostawcze uderzyło w naczepę samochodu ciężarowego a jego kierowca został zakleszczony w kabinie Fot. Na DK nr 92 doszło do wypadku. Auto dostawcze uderzyło w naczepę samochodu ciężarowego a jego kierowca został zakleszczony w kabinie Fot. OSP Swarzędz

Do groźnego wypadku drogowego doszło w czwartek, 22 czerwca br. tuż przed Paczkowem.  Na drodze krajowej nr 92 doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Kierowca jednej z ciężarówek w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala.

 

W czwartek, 22 czerwca, około godziny 13 na drodze krajowej nr 92, tuż przed Paczkowem doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych.  – Auto dostawcze uderzyło w naczepę samochodu ciężarowego a jego kierowca został zakleszczony w kabinie – informuje T. Nowacki z KM PSP w Poznaniu. Przybyli na miejsce wypadku strażacy przy pomocy urządzeń hydraulicznych uwolnili zakleszczonego w kabinie kierowcę. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do poznańskiego szpitala. Wypadek spowodował spore utrudnienia na krajówce, której nitka w stronę Poznania została na dość długo zablokowana a na drodze tworzyły się potężne korki. Przyczyny zdarzenia wyjaśniają policjanci z Sekcji Ruchu Drogowego KMP w Poznaniu. W akcji ratowniczej oprócz policji, strażaków ze Swarzędza oraz pogotowia ratunkowego i lotniczego wzięli udział także strażacy OSP Kostrzyn i JRG-3 z Poznania.

kk

Skomentuj

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online
Okladka-19_2018.jpg

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły