wtorek, 13 czerwiec 2017 21:20

Swarzędz otworzył plażę

Fot. Podobnie jak przed rokiem  między Pływalnią Wodny Raj a Jeziorem Swarzędzkim pojawiła się piaszczysta plaża z parasolami. Plaża jest ogrodzona a korzystanie z niej jest bezpłatne. Fot. Podobnie jak przed rokiem między Pływalnią Wodny Raj a Jeziorem Swarzędzkim pojawiła się piaszczysta plaża z parasolami. Plaża jest ogrodzona a korzystanie z niej jest bezpłatne. Fot. T. Rybarczyk

1 czerwca br. otworzyła swoje podwoje piaszczysta plaża z leżakami i parasolami.  Podobnie jak przed rokiem plaża  pojawiła się między Pływalnią Wodny Raj a Jeziorem Swarzędzkim.

Swarzędz ma znowu plażę. Atrakcyjny przybytek zyskał  teren za Pływalnią Wodny Raj i Jeziorem Swarzędzkim. Na tyłach pubu Arenka, na specjalnie wyznaczonym i przygotowanym miejscu  kilka dni temu pojawiła się prawdziwa, piaszczysta plaża. - Do dyspozycji plażowiczów są leżaki, ufundowane przez Volkswagen Poznań, parasole, czysty piasek pod stopami, a także bliskie sąsiedztwo Jeziora Swarzędzkiego - do podziwiania – wyjaśniają urzędnicy magistratu. . Plaża jest ogrodzona a korzystanie z niej jest bezpłatne.

Kk

Skomentuj

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online
Okladka-16_2018.jpg

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły