środa, 12 kwiecień 2017 20:52

Zlikwidowali nielegalną plantację marihuany

Nielegalna plantacja marihuany zlikwidowana. Policjanci w wynajmowanym domu zabezpieczyli w sumie około 130 donic z roślinami o różnej wielkości, a także susz rośliny o wadze ponad kilograma, który praktycznie był gotowy do sprzedaży. Nielegalna plantacja marihuany zlikwidowana. Policjanci w wynajmowanym domu zabezpieczyli w sumie około 130 donic z roślinami o różnej wielkości, a także susz rośliny o wadze ponad kilograma, który praktycznie był gotowy do sprzedaży.

Swarzędzcy policjanci zlikwidowali w minionym tygodniu nielegalną uprawę konopi indyjskich, która znajdowała się na dwóch piętrach domu jednorodzinnego w naszym mieście. Policja nie chce na razie zdradzać szczegółów śledztwa. – Sprawa jest rozwojowa – podkreśla kom. Piotr Borowiak, wiceszef swarzędzkiego Komisariatu.

Funkcjonariusze pionu kryminalnego swarzędzkiej policji zlikwidowali w minionym tygodniu plantację konopi indyjskich, którą odkryto w domu jednorodzinnym w Swarzędzu. – Dom był wynajmowany od 2,5 roku a jego właściciel nie wiedział jakim procederem trudnią się najemcy – wyjaśnia komisarz Piotr Borowiak,  zastępca komendanta swarzędzkiego Komisariatu. Nielegalna plantacja mieściła się na dwóch piętrach domu. Znajdowały się tam specjalne namioty, systemy wentylacyjny oraz lampy, które podtrzymywały hodowlę przez całą dobę. Jak się dowiedzieliśmy energia elektryczna do zasilania urządzeń pobierana była poza licznikowo - nielegalnie. – Policjanci zabezpieczyli w sumie około 130 donic z roślinami o różnej wielkości, a także susz rośliny o wadze ponad kilograma, który praktycznie był gotowy do sprzedaży – podkreśla wiceszef swarzędzkich stróży prawa. Policja nie chce zdradzać na razie więcej szczegółów śledztwa i nielegalnego znaleziska w domu. -  Sprawa jest rozwojowa, nie ujawniamy więcej informacji – dodaje komisarz Borowiak.

kk


pic

Fot. KP Swarzędz, W domu znajdowały się specjalne namioty, systemy wentylacyjny oraz lampy, które podtrzymywały hodowlę przez całą dobę.

Skomentuj

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online
Okladka-19_2018.jpg

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły