poniedziałek, 20 marzec 2017 20:37

Swarzędzkie Morsy przepłynęły Wartę

Swarzędzkie Morsy  już po raz czwarty przepłynęły wpław Wartę. Gościem honorowym była Teresa Zarzeczańska – Różańska, która dopingowała uczestników imprezy. Swarzędzkie Morsy już po raz czwarty przepłynęły wpław Wartę. Gościem honorowym była Teresa Zarzeczańska – Różańska, która dopingowała uczestników imprezy.

Mimo niskich temperatur i silnego nurtu w minioną niedzielę 110. śmiałków – reprezentujących  m.in. swarzędzkie Morsy – przepłynęło wpław Wartę. To już czwarta edycja imprezy, organizowanej w Poznaniu przez Stowarzyszenie Morsy Swarzędz.

Tydzień temu,  niedzielę, na poznańskiej Warcie, przy moście Bolesława Chrobrego w Poznaniu,  odbyła się czwarta już edycja imprezy pt. „Przepływanie Warty wpław”, której organizatorem jest Stowarzyszenie Morsy Swarzędz.  Z roku na rok impreza przyciąga coraz liczniejsze grono śmiałków.  –  W tegorocznym przepływaniu Warty udział wzięło 110. uczestników, w tym 23 panie – relacjonuje Ewa Pawelczak ze Stowarzyszenia Morsy Swarzędz. W tym roku warunki nie zachęcały do kąpieli. – Nurt był wyjątkowo silny, a w Warcie przybyło wody, co powodowało, że przepłynięcie wpław było znacznie trudniejsze niż przed rokiem – dodaje Ewa Pawelczak. W tym roku gościem honorowym imprezy była zdobywczyni Kanału La Manche Teresa Zarzeczańska-Różanska

kk

Skomentuj

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online
Castorama
Okladka-23-2018.jpg

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły