piątek, 17 sierpień 2012 18:31

Zalasewo z nowym dyrektorem

Gimnazjum w Zalasewie ma nowego dyrektora. Konkurs na stanowisko szefa tej placówki wygrał dotychczasowy wicedyrektor tej placówki Wojciech Szulc. Bez obsady pozostaje SP w Wierzonce, bo żadna z kandydatek nie zdobyła wymaganej większości głosów.

Na początku lipca gmina ogłosiła konkursy na dyrektorów dwóch placówek oświatowych na terenie naszej gminy: Gimnazjum w Zalasewie oraz Szkoły Podstawowej w Wierzonce. Dotychczas, wieloletnimi szefami tych placówek były Bożena Mrugas w Zalasewie i Ludmiła Knopik w Wierzonce. Do 18 lipca kandydaci mogli zgłaszać swoje oferty.

W dniu 31 lipca 2012 roku odbyły się konkursy na dyrektorów dwóch gminnych placówek oświatowych, tj. Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie oraz Szkoły Podstawowej w Wierzonce. - Do Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu w wyznaczonym terminie wpłynęła 1 oferta konkursowa na stanowisko dyrektora Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie oraz 2 oferty konkursowe na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Wierzonce – informuje swarzędzki magistrat.

W wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego na stanowisko dyrektora Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie wybrano Wojciecha Szulca dotychczasowego wicedyrektora szkoły. Bez rozstrzygnięcia pozostał jednak konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Wierzonce. - Wymaganej większości nie zdobyła żadna z dwóch kandydatek. Decyzję o tym kto zostanie dyrektorem tej placówki podejmie zgodnie z zapisem Ustawy o systemie oświaty Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz Anna Tomicka – wyjaśniają urzędnicy z Referatu Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych.

kt

 

1 komentarz

  • Link do komentarza adelepio czwartek, 06 wrzesień 2012 15:24 napisane przez adelepio

    A co z była dyrektorką? Nadal uczy?

Skomentuj

Okladka-45_2018.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły