czwartek, 23 maj 2019 22:30

Są jeszcze wolne miejsce w przedszkolach

fot. Gmina dysponuje jeszcze wolnymi miejscami w publicznych placówkach przedszkolnych. Jak informuje swarzędzki magistrat rekrutacja uzupełniająca rozpocznie się 3 czerwca. Na stronie naboru https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/swarzedz znajdą się  informacje o wolnych miejscach. fot. Gmina dysponuje jeszcze wolnymi miejscami w publicznych placówkach przedszkolnych. Jak informuje swarzędzki magistrat rekrutacja uzupełniająca rozpocznie się 3 czerwca. Na stronie naboru https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/swarzedz znajdą się informacje o wolnych miejscach.

Gmina – po pierwszym etapie rekrutacji - dysponuje jeszcze wolnymi miejscami dla dzieci w przedszkolach i w oddziałach przedszkolnych szkół podstawowych. Na początku czerwca w placówkach  rozpocznie  się tzw. rekrutacja uzupełniająca.

29 kwietnia zostały wywieszone listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkoli na rok szkolny 2019/2029. Jak wypadła tegoroczna rekrutacja?  - Podczas tegorocznej rekrutacji w gminie Swarzędz było 791 miejsc do naboru dla dzieci w wieku 3-6 lat. Edukację przedszkolną kontynuować będzie 1358 dzieci. W rekrutacji podstawowej do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych nie zostało przyjętych 60 dzieci. Ponadto 25 rodziców nie potwierdziło woli przyjęcia dziecka do placówki, co jest równoznaczne z rezygnacją. – wyjaśnia Tomasz Zwoliński, II zastępca burmistrza. Jak się okazuje, po pierwszym etapie rekrutacji publiczne placówki nadal dysponują wolnymi miejscami.  3 czerwca   br. rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca i od tego dnia – jak informuje swarzędzki magistrat -  na stronie naboru https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/swarzedz zainteresowani rodzice będą mogli  znaleźć informację o przedszkolach, które dysponuja jeszcze wolnymi miejscami.

kk

Skomentuj

Okladka-24_2009.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły