środa, 22 marzec 2017 20:40

Ruszył nabór do przedszkoli

Rozpoczęła się rekrutacja do przedszkoli publicznych na terenie naszego miasta i gminy. Rodzice mają w sumie do wyboru 15 placówek publicznych zlokalizowanych w Swarzędzu oraz w sołectwach Gortatowo, Kobylnica, Zalasewo i Paczkowo.

We wtorek, 15 marca rozpoczęła się rekrutacja do publicznych placówek przedszkolnych na terenie Swarzędza i sołectw.   Nabór potrwa do 31 marca br. Postępowanie rekrutacyjne  - podobnie jak w latach poprzednich - odbywać się będzie drogą elektroniczną. Wnioski należy rejestrować pod adresem https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/swarzedz a następnie wydrukować i wraz z wymaganymi załącznikami złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru.   Rekrutacja dotyczy dzieci z roczników 2011-2014 zamieszkałych na terenie gminy Swarzędz. Rodzice mają w sumie do wyboru 15 przedszkoli publicznych: 6 placówek zarządzanych przez gminę (Przedszkole nr 1 - ul. Zamkowa, Przedszkole nr 2 – od. Czwartaków, Przedszkole nr 3 – ul. Kórnicka, Przedszkole nr 4 – os. Mielżyńskiego, Przedszkole nr 5 – os. Kościuszkowców w Swarzędzu  oraz Przedszkole w Kobylnicy – ul. Poznańska)
 i 9, którymi zawiadują prywatni operatorzy (Przedszkole nr 6 – Pl. Handlowy, Przedszkole Chatka Puchatka – os. Cegielskiego, Przedszkole Jarzębinka – ul. Kórnicka, Oddziały Jarzębinki – Pl. Niezłomnych oraz w Paczkowie – ul. Sokolnicka,  Przedszkole Kompas – ul. Szumana, Przedszkole Tęczowy Port – ul Okrężna, Przedszkole Wesoła Kraina w Gortatowie – ul. Swarzędzka, Przedszkole Zaczarowana Podkowa  w Zalasewie – ul. Spacerowa,
 27 kwietnia przedszkola ogłoszą listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych. Z kolei ogłoszenie list dzieci przyjętych lub nieprzyjętych nastąpi w piątek, 12 maja br.

kk    

Skomentuj

Okladka-2_2019.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły