wtorek, 14 kwiecień 2015 13:20

Wygraj sukces

28 marca już po raz drugi w holu Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu odbyły się eliminacje wstępne do 20 edycji  Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces". W tym roku zgłosiło się 2050 uczestników.

W konkursie rywalizują dzieci i młodzież w 4 kategoriach  wiekowych: klasy 0 - III szkół podstawowych, klasy IV - VI szkół podstawowych, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne. Zdobycie Grand Prix wiąże się z wyjazdem do Eurodisneylandu pod Paryżem wokalisty i jego instruktora.  Swarzędzka „Czwórka” gościła 38 wokalistów z Buku, Kobylnicy Rokietnicy, Mosiny, Poznania, Wojnowic Wielkopolskich oraz Swarzędza.

Do Eliminacji Regionalnych Jury zakwalifikowało następujących swarzędzkich uczestników: Aleksandra Ławniczak, Julia Mężyńska, Martyna Manikowska, Weronika Sobaszkiewicz, Julia Dera, Alicja Wantowska. Ponadto Jury wyróżniło: Olgę Nowakowską, Tomasza Kominka, Natalię Malicką, Martynkę Wrzesińską. Wszyscy nominowani i wyróżnieni to uczestnicy zajęć wokalnych organizowanych przez SP-4 prowadzonych przez J. Kota.

JK

 

Skomentuj

Okladka-20-2019.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły