niedziela, 03 luty 2019 14:27

Karnawał z Orkiestrą Dętą

Tłumy swarzędzan oklaskiwały niedzielny Koncert Karnawałowy w wykonaniu Swarzędzkiej Orkiestry Dętej. Zachwyt widowni wzbudziły zarówno wspaniałe wykonania hitów światowej muzyki,  jak i pięknie brzmiące polskie przeboje.

W minioną niedzielę, w wypełnionej po brzegi hali Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbył się Koncert Karnawałowy Swarzędzkiej Orkiestry Dętej, który rozpoczął wspólny występ grupy choreograficznej oraz muzyków w rytm „Marszu Florentyńskiego”.

Zgromadzeni licznie mieszkańcy oklaskiwali rewelacyjne wykonania takich przebojów jak: Skyfall” z serii filmów o Agencie 007, „Samba de Janerio”,  czy wiązanki przebojów Maryli Rodowicz oraz znanego światowego przeboju „Despacito”. Koncert obfitował – już tradycyjnie - w niespodzianki i zwroty akcji, kiedy pałeczkę dyrygenta przejął  burmistrz Marian Szkudlarek, czy gdy przed publicznością pojawił się sam Rocky Balboa, który stoczył z dyrygentem Orkiestry Łukaszem Gowarzewskim pojedynek pięściarski. Podczas koncertu nie zabrakło też akcentów tanecznych w wykonaniu grupy tanecznej Born to Dance, czy pary prezentującej taniec towarzyski. Niezwykłą oprawę miały występy choreograficzne tancerek, które zaprezentowały kilka nowych, ciekawych układów tanecznych, oklaskiwanych przez widzów.

Kk

fot. Przemysław Henc, Halina Staniewska

Skomentuj

Okladka-23-2019.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły