niedziela, 19 luty 2017 10:27

Trzydniowe Dni Swarzędza - będzie rock, pop, disco polo

Andrzej „Piasek” Piaseczny, grupa HEY i zespół MIG będą gwiazdami tegorocznych Dni Swarzędza, które w tym roku potrwają aż trzy dni. Piątek zdominuje disco polo oraz muzyka klubowa, w sobotę królować będzie rock, a niedziela upłynie pod znakiem popu.

Pod koniec czerwca odbędą się tradycyjne Dni Swarzędza. W tym roku w nieco zmienionej formule. Jak zapowiadali już kilka miesięcy temu organizatorzy, tegoroczna, czerwcowa impreza ma zmienić nieco swój charakter. Przede wszystkim nie potrwa dwa dni - jak to bywało w poprzednich latach - a trzy dni: od piątku do niedzieli. Każdego dnia będzie królował inny rodzaj muzyki. W piątek muzyka disco polo, muzyka taneczna i klubowa z bitwa DJów, sobotnie występy zdominuje cięższe brzmienie i rock, a w niedzielę muzyka popowa. Jacy artyści zawitają w tym roku do Swarzędza? - W piątek, pierwszego dnia Dni Swarzędza wystąpi (wybrany przez mieszkańców) zespół disco polo MIG z przebojami „Jej dotyk”, „Miód Malina”, czy „Wymarzona”. W piątek odbędzie się także bitwa DJów oraz zagości muzyka klubowa z holenderską grupą 4 Strings – wyjaśnia Filip Przepióra, dyrektor swarzędzkiego Ośrodka Kultury. W sobotę, drugiego dnia tegorocznych Dni Swarzędza królować będzie rock.

Dni Swarzedza 2

- Na scenie pojawi się wokalistka i instrumentalistka, Agyness B. Marry. Gwiazdą wieczoru będzie jedna z najważniejszych polskich kapel rockowych – zespół HEY – relacjonuje Filip Przepióra. Sobota upłynie również pod znakiem lokalnych zespołów muzycznych, których w Swarzędzu nie brakuje. Trzeciego dnia dominować będzie z kolei łagodniejsze brzmienie i rytmy dla całej rodziny. Gwiazdą niedzieli będzie Andrzej Piasek Piaseczny. Dodatkową atrakcją niedzielnego wieczoru będzie wspólna impreza fitnessowo - taneczna. Finałowym akcentem będzie pokaz akrobatyki powietrznej - ANTIGRAVITY ART.

Dni Swarzędza 3

kk

Skomentuj

Okladka-45_2018.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły